Zoomlion

Hakkımızda

Her biri kendi sektöründe deneyimli 700 personeli ile başarılı şekilde faaliyet gösteren
TETAŞ Şirketler Grubu ,Tekstil,Konfeksiyon Makina ve Yedekparça Sarf Malzemeleri,
İstifleme makineleri, Ofis ve kırtasiye ,Tekstil üretimi, Finans ve Sigortacılık ,
Baskı Matbaa ve Etiket  hizmetlerini kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahip 9 ayrı firmadan oluşmaktadır.
TETAŞ Şirketler Grubu’nun hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi,
teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem ve bilgiyi tabana yayma politikası yatmaktadır.

Tetaş Şirketler Grubu’nun en eski ve köklü şirketlerinden Tetaş İç ve Dış Ticaret A.Ş., 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacıyla, İstanbul’da kurulmuştur. 
Tetaş İç ve Dış Ticaret A.Ş., bugün, 300 kişilik  profesyonel kadrosuyla, bir çok sektörde ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Tetaş İç ve Dış Tic. A.Ş., deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile geçmişten günümüze bir çok ürün grubunu tek bir şemsiye altında toplamıştır. Müşteri odaklılığı felsefesiyle, uzun yıllar boyunca tedarikçi ve müşterileri ile güvene dayanan iş birlikteliğini başarı ile yakalamış, sektöründe ilk ve tek kurumsal firmadır.

Perakende ve toptan satış ekipleri ve teknik servis kadrosuyla, İstanbul’da Hadimköy merkez olmak üzere Bayrampaşa’ da 1 şubesi Ankara, Bursa, İzmir, Denizli, Gaziantep olmak üzere de 
5 farklı şehirde şubesi mevcuttur. Yurt dışı satış ekibiyle de birçok ülkeye satış pazarlama faaliyetlerinde bulunarak bayilikler oluşturmaktadır.